Jdi na obsah Jdi na menu

Vďaka

Od nášho vzniku v roku 2004 už prešlo veľa rokov, počas ktorých sa toho udialo naozaj veľa. Niektorých ľudí v živote kapely HopeRise by sme radi vyzdvihli aj na tejto stránke, lebo sú dôležitou súčasťou všetkých tých rokov. Ďakujeme! 

 

 v prvom rade nášmu Bohu. On môže za to, čo máme a aj za to, čo robíme.

 

▼ p. dekanovi Vladimírovi Kutišovi za prvotný prenájom skúšobne, aparatúry a za jeho neustálu podporu. Aj keď už nepôsobí v Rajci, navždy zostane v našich srdciach za to, ako veľmi podporil toto dodnes trvajúce dielo.

▼ terajšiemu p. dekanovi Petrovi Hluzákovi za podporu 

▼ našim rodinám, priateľom a priateľkám 

▼ našim technikom Dávidovi, Majovi, Jančimu a Romanovi

▼ Michalovi za časté a skvelé fotografie

▼ a taktiež sa chceme poďakovať aj tebe za tvoj záujem, podporu a všetky modlitby

 

Podporte nás modlitbou
Priatelia, chceme vás poprosiť o Vašu modlitbu. "Proste a dostanete, klopte a otvoria vám..." Aby sme boli schopní stále rásť ako spoločenstvo, potrebujeme vašu neustálu pomoc. Ako sme sa mnohí už neraz presvedčili, modlitba je obrovskou pomocou, preto vás prosíme, ak máte chvíľku navyše, pomyslite si pri svojej modlitbe aj na chválové spoločenstvo HopeRise... Ďakujeme

Podporte nás finančne
Aj toto je možnosť, ako nás môžete podporiť. Príprava rôznych podujatí si vždy žiada nejaké tie finančné prostriedky. Vieme, aká je doba a že to nie je ľahké. Preto veľmi nenásilne vám dávame aj túto možnosť. Ak niekto z Vás môže a má pocit, že  investovať aj do takéhoto druhu evanjelizácie má zmysel, budeme veľmi vďační. Číslo nášho účtu (OZ HOPERISE) je :

IBAN SK4609000000005069406773

do POZNÁMKY prosím napíšte : DAR 

ĎAKUJEME

 

 

 

 

 

 

Ďakujeme!

3. 2. 2009 Vďaka | Komentárov: 0

Aj prostredníctvom tejto stránky sa chceme poďakovať ľuďom, ktorí si to naozaj zaslúžia: