Jdi na obsah Jdi na menu

worship gospelový koncert, Rajec, 15.mája 2009

Tak takto to asi vyzeralo na našom druhom worship koncerte, ktorý bol tentokrát pred domácim publikom. Prečítajte si, ako to všetko dopadlo.

                Bol piatok, 15. Mája 2009 a naša kapela mala pred sebou veľkú previerku – vystúpenie pred domácim publikom, ktoré býva, ako sami iste viete, najväčším kritikom. Veľmi sme sa na túto akciu tešili, ale zároveň to bolo pre nás veľké očakávanie a snáď aj trochu obava, ako to všetko dopadne. Večer sa priblížil, všetko sme navozili do sociálneho domu, naladili sme všetky nástroje a porozkladali všetku aparatúru, no a začiatok koncertu bol tu. Opäť sme všetky chvíle, čo sme mali pred sebou, odovzdali v krátkej modlitbe v kruhu kapely Pánovi a vystúpili sme na pódium. Táto akcia bola druhou v poradí, kde sme nerobili, nazvime to, klasický koncert, ale projekt worship, teda spoločné chvály, kde sa snažíme chváliť Pána naším spevom a hrou, a to za aktívnej pomoci zúčastneného publika. Celé sme to začali trochu netradične, ale myslím, že sa to aj dosť podarilo. Ticho, tma, do tohto sa ozvalo prežehnanie a krátka modlitba. A potom to začalo. Po jednom sme začali vychádzať na pódium a každý z nás sa postupne pridával k hre člena kapely, ktorý prišiel na pódium pred ním, až sme všetci spustili na jednu nôtu chváliac Pána. Modlitba spevom trvajúca asi dve hodiny sa začala pomaly odvíjať. Spolu s ľuďmi sa podarilo vytvoriť krásnu atmosféru, v ktorej všetci spievali a nádherne chválili nášho Pána, ktorý medzi nás prijal pozvanie a bol tam s nami. Všetci sme to cítili a o to bolo krajšie, plnšie a úžasnejšie.

                Chceme sa veľmi poďakovať vám všetkým, ktorí ste prišli, lebo ste boli skvelé publikum a vytvorili ste spolu s nami neopakovateľnú atmosféru. Už teraz sa tešíme, keď sa stretneme na ďalších worship chválach.

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Worship koncert, 15.máj 2009

Komentáre

Pridat komentář

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár

Portrét

Posledné fotografie

Facebook

Kontakt

Statistiky

Online: 6
Celkem: 249652
Měsíc: 5042
Den: 213