#hoperisecd


2%

Drahí priatelia. Aj tento rok máme od nášho štátu možnosť „vziať si späť“ 2% z našich daní z príjmov a rozhodnúť o tom, že budú použité na správnu vec. Rozhodujete tak o tom, že časť z vašich už zaplatených daní (nebojte sa, nie sú to dane navyše) môže byť presmerovaná zo štátneho rozpočtu a efektívne použitá na podporu aktivít rôznych neziskových organizácií. Navyše si môžete dokonca úplne presne vybrať, kam vaše finančné prostriedky poputujú.

Jednou z takýchto neziskových organizácií, ktoré prosí o vašu podporu, je aj občianske združenie HOPERISE, ktoré vzniklo v roku 2014 a jeho hlavným poslaním je podpora života vo farnosti Rajec, gospelovej kapely HopeRise a všetkých aktivít, ktorým sa venuje. Patrí medzi ne napríklad viac ako 20 podujatí ročne v Rajci a jeho okolí – napríklad projekt Piesne chvál, či organizovaný gospelový festival Heaven, ktorého sa pravidelne zúčastňuje množstvo slovenských, ale aj zahraničných gospelových kapiel a prichádza naň množstvo ľudí všetkých vekových kategórií. Práve vaše 2% nám môžu veľmi pomôcť, aby sme v týchto aktivitách mohli nielen pokračovať, ale aj v tomto roku ich pripravili ešte zaujímavejšie .

Rozhodli ste sa pre nás, no neviete, ako na to?

AK STE ZAMESTNANEC:

Požiadajte vášho zamestnávateľa ( tetu účtovníčku (smile):) ), aby vám vystavil tlačivá "Potvrdenie o zaplatení dane" a "vyhlásenie o poukázaní 2% dane" za rok 2017. Vzor vyhlásenia aj s našimi údajmi, najdete tu ▸ STIAHNUŤ TLAČIVO  A potom už len stačí s týmito dvoma papiermi prísť na daňový úrad (do 30.4.2018 na daňový úrad podľa Vášho bydliska) alebo to donesiete nám na Piesne chvál (10.2.2018, 10.3.2018 alebo 14.4.2018) do  pripravenej krabice, ALEBO ich vložte do schránky OZ HOPERISE (Moyzesova 721,  015 01 Rajec) najneskôr do 22.4.2018. My takto zhromaždené tlačivá odnesieme na daňový úrad naraz a vy tam už nemusíte chodiť.

AK STE FIRMA:

Váš účtovník Vám s radosťou pomôže ako Vy môžete pomôcť nám :)

Dôležité termíny:

31.03.2018 - posledný termín na podanie daňového priznania pre právnické osoby

01.05.2018 - posledný termín pre zamestnancov na podanie Vyhlásenia o poukázaní 2% z dane (spolu s Potvrdením o zaplatení dane)

Údaje do údajov o prijímateľovi:

IČO: 42388856

Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE 

Obchodný názov: HOPERISE

Sídlo: MOYZESOVA 721,  015 01 RAJEC

2--web.png